Poniżej przedstawiamy Ci formy wspierania naszej inicjatywy.

Zapoznaj się z nimi, a jeśli któraś z nich szczególnie Cię zawoła, napisz do nas na adres kompasdlakobiet@gmail.com, by omówić szczegóły.

Pamiętaj również, że wszystkie wymienione niżej rodzaje współpracy będą wymagały obopólnej zgody  – Twojej i naszej. Dlatego my też dajemy sobie przestrzeń, żeby jakiejś współpracy (Współtworzenia, Matronatu, Ambasadorek czy Strefy Marzycielek) odmówić.

PAKIET SIOSTRZEŃSTWO

Jeśli prowadzisz warsztaty, kręgi, wydarzenia i chcesz podarować uczestniczkom Kompas dla kobiet, to jest to opcja dla Ciebie.
 
Przekażemy Ci max.10 egzemplarzy za Twoje wsparcie naszej zbiórki w kwocie 100 zł.
Dzięki TOBIE możemy się rozwijać i nadal tworzyć Kompas dla kobiet.
 
Zgłoszenie wyślij na mail: kompasdlakobiet@gmail.com
 
DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚ!
NIECH WIEŚĆ O KOMPASIE IDZIE W ŚWIAT

WSPÓŁTWÓRCZYNIE

Przy każdym numerze dajemy przestrzeń, by każda z Was mogła dzielić się wiedzą, doświadczeniem i refleksjami. Tworząc teksty, pamiętaj o zasadach kręgu: staraj się dzielić własną perspektywą i odnosić do swoich doświadczeń. Ważny jest dla nas także szacunek dla czytelniczek, dlatego też prosimy o nie ocenianie, nie udzielanie porad oraz odnoszenie się do wiedzy popartej badaniami.

Tekst powinien zawierać następujące elementy:

– Imię i nazwisko autorki,

– Tytuł tekstu,

– Tekst w dowolnej formie (tj. wiersz, opowiadanie, esej itd.) o długości do 4 tys. zzs.

Nadesłane teksty są czytane przez Fajną Ekipę. Spośród nich wybieramy te, które najbardziej z nami rezonują i są spójne z wizją danego numeru. Następnie przejdą one proces korekty. W wybranych przypadkach poprosimy o rozwinięcie danej części tekstu, zasugerujemy zmiany lub usunięcie pewnych fragmentów – w takich przypadkach zawsze masz prawo nie zgodzić się na nasze sugestie lub wyrazić swoje zdania. 

Inną formą, którą możesz do nas nadesłać, mogą być autorskie grafiki, fotografie, kolaże i inne. Jeśli wykorzystujesz materiały z Internetu zadbaj o to, by pochodziły one z legalnych źródeł. Zgłaszając swoją twórczość, możesz przysłać nam pliki o niższej jakości – o lepszą poprosimy Cię wówczas, gdy będziemy robić skład Kompasu.

Temat numeru jest luźną inspiracją. Nie musi stanowić istoty tekstu czy grafiki. Jest on wyłącznie pretekstem, by uruchomić w wyobraźnię i skojarzenia. Jedynym, co Cię ogranicza, jest wyobraźnia.

Czekamy na zgłoszenia! 

MATRONAT

Możesz również zostać naszą Matronką, wówczas zaoferujemy Ci: 

  • umieszczenie Twojego loga w najnowszym numerze Kompasu,  
  • miejsce dla Ciebie wewnątrz kwartalnika na specjalnej dedykowanej stronie dla Matronek, 
  • informowanie o matronacie w relacjach i postach na naszych social mediach (IG, FB) oraz w newsletterze,
  •  wyślemy do Ciebie papierowy egzemplarz wspieranego przez Ciebie numeru.

 W zamian prosimy Cię o: 

  • przekazanie giftów rzeczowych/usługowych, takich, na jakie masz przestrzeń – przekazujemy je w podziękowaniu osobom wspierającym naszą zbiórkę w kwocie minimum 50 zł, 
  • wspomnienie o matronacie w Twoich social mediach. 

STREFA MARZYCIELEK

W ramach rozwoju naszej inicjatywy zamierzamy stworzyć w najnowszym numerze STREFĘ MARZYCIELEK. Pragniemy przedstawić historie kobiet w nieszablonowy sposób – tak, by nasze czytelniczki poznały przede wszystkim ludzi kryjących się za biznesem. Chcemy by była to kreatywna reklama, nieoczywista i wspierająca Twoje działania. 

WAŻNE! 

W każdym numerze STREFA MARZYCIELEK może zająć maksymalnie 4 strony (2 rozkładówki) – chcemy, by było to subtelne, a jednocześnie przykuło uwagę naszych czytelników. 

300 zł – 1 strona w STREFA MARZYCIELEK. Nasza redaktorka naczelna przeprowadzi z Tobą krótki wywiad prezentujący Twoją historię, która następnie zostanie opracowana graficznie  

500 zł – 2 strony (rozkładówka) w STREFIE MARZYCIELEK. Nasza redaktorka naczelna przeprowadzi z Tobą wywiad prezentujący Twoją historię, a nasze graficzki dodadzą do tego oryginalną, stworzoną specjalnie dla Ciebie oprawę graficzną. Opublikujemy też specjalny post w naszych social mediach o Tobie i Twoim biznesie. 

700 zł – 2 strony (rozkładówka) w STREFIE MARZYCIELEK. Nasza redaktorka naczelna przeprowadzi z Tobą obszerny wywiad prezentujący Twoją historię, a nasze graficzki dodadzą do tego oryginalną, stworzoną specjalnie dla Ciebie oprawę graficzną. Opublikujemy też specjalny post w naszych social mediach o Tobie i Twoim biznesie. Dodatkowo, informacja o Twoim Matronacie pojawi się na naszej stronie internetowej na czas 3 miesięcy (specjalna belka z Twoim zdjęciem i fragmentem Twojej historii przekierowująca na Twoją stronę). 

Środki wpłacasz na zbiórkę, a my wykorzystujemy je na nasz dalszy rozwój i wydruk Kompasu dla kobiet <3  

 

DAJ O SOBIE ZNAĆ

ZAREKLAMUJ SIĘ W KOMPASIE DLA KOBIET

Tworzysz coś?
Prowadzisz warsztaty?
Sprzedajesz swoje autorskie produkty?

Udostępnimy Ci przestrzeń na specjalnie dedykowanej stronie w Kompasie na zareklamowanie Twojej działalności, twórczości i oferowanych przez Ciebie produktów.

Koszt wykupienia przestrzeni – 100 złotych.

Oferujemy nasze wsparcie w opracowaniu krótkiej treści (maks. 5 zdań), którą zamieścimy na specjalnej rozkładówce reklamowej.
Dodatkowo możesz dodać swoje zdjęcie/logo.
Chętnie wspomnimy o Tobie i Twojej działalności w naszych Social Mediach.

Zapraszamy do kontaktu mailowego.
Napisz do nas na:  kompasdlakobiet@gmail.com

AMBASADORKA

Jeśli chcesz pomóc nam w dotarciu do coraz większej grupy kobiet, zapraszamy Cię również do zostania naszą Ambasadorką.
 
Nabór prowadzimy dla każdego numeru osobno i zaczynamy go miesiąc przed premierą kolejnego numeru. Każda Ambasadorka dostaje od nas maksymalnie 5 egzemplarzy Kompasu, zakładając, że wykorzysta je do opowiadania o naszej inicjatywie kobietom i miejscom w swoim otoczeniu.  
Zależy nam na tym, aby Kompas dotarł do jak największej liczby miast.
 
Jeśli jesteś zainteresowana, prosimy o zgłoszenie na maila, a w nim:  
Wskaż swoje miasto i podaj nam link do swojego profilu na IG.
 
Chętnie przygotujemy post o naszych Ambasadorkach, by dodatkowo się odwdzięczyć.